در مورد مزایای مصرف نوت بوک های کاغذی و دفتر 100 برگ رحلی از گذشته تاکنون!

در مورد مزایای نوت بوک های کاغذی

یادداشت برداری بدون صفحه می تواند به دانش آموزان کمک کند تا یاد بگیرند که چگونه افکار خود را سازماندهی کنند  و ارزیابی یادگیری را برای معلمان آسان تر کند.

همه ما بارها و بارها آن را در طول سال همه‌گیر مشاهده کردیم: در مواجهه با یادگیری از راه دور و ترکیبی، دانش‌آموزان ساعت‌ها را در تمام طول روز و هر روز به iPad و Chromebook متصل می‌کردند.

در حالی که خوشبختانه چنین فناوری امکان یادگیری آنلاین را فراهم می کند که یک دهه پیش غیرقابل تصور بود، زمان بیش از حد صفحه نمایش با مجموعه ای از اثرات مضر مرتبط است .

در تلاش برای بازیابی تعادل بین یادگیری دیجیتال و آنالوگ، از دانش‌آموزان می‌خواهم که در سال آینده از دفترچه‌های کاغذی استفاده کنند.

نوت بوک های کاغذی می توانند به جلب توجه جوانان از صفحه نمایش کمک کنند و مزایای آموزشی متعددی را ارائه می دهند.

دفتر

سازمان

استفاده از دفترچه یادداشت دانش آموزان را وادار می کند تا در سازماندهی و ارائه یادداشت های خود دقت بیشتری داشته باشند.

بسیاری از برنامه‌ها راه‌هایی برای ایجاد و مدیریت یادداشت‌ها ارائه می‌کنند، اما من متوجه شده‌ام که استفاده از نوت‌بوک و دفتر 100 برگ رحلی مسئولیت بیشتری را بر عهده دانش‌آموزان می‌گذارد تا روشی را پیدا کنند، سازگار کنند و به آن پایبند باشند.

علاوه بر این، هنگامی که دانش‌آموزان سیستم یادداشت‌برداری را که می‌تواند سازماندهی شده نگه دارد، به کار نمی‌گیرند، مهارتی مادام‌العمر ایجاد می‌کنند که می‌تواند به آنها در پردازش و رونویسی کارآمد داده‌ها و حقایق کمک کند، که برای انواع حرفه‌ها مرتبط است.

من قصد دارم شاگردانم را در سیستم یادداشت برداری کرنل مربیگری کنم  تا بتوانند به طور مداوم مطالب اولیه از سخنرانی ها و سوالات را سازماندهی کنند.

همچنین با آنها در میان می‌گذارم که چگونه دست‌خط، خوانایی و حتی زیبایی‌شناسی اهمیت بیشتری هنگام نوشتن در دفترچه یادداشت می‌کنند و آنها را تشویق می‌کنم که نمادها یا تکنیک‌های کوتاه‌نویسی را برای گرفتن سریع اطلاعات از سخنرانی‌ها یا نمایش‌های اسلایدی که به سرعت حرکت می‌کنند، توسعه دهند.