سگ های نگهبانی که جیوه مصرف می کنند!

قرار گرفتن انسان در معرض نمک های غیر آلی جیوه می تواند در محیط های شغلی و محیطی رخ دهد. مشاغل با خطر بالاتر قرار گرفتن در معرض جیوه و نمک های آن عبارتند از: معدن، تولید تجهیزات الکتریکی و فرآوری شیمیایی و فلزات که در آنها جیوه استفاده می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی افراد زیادی درباره سگ های نگهبانی مطلع شده اند به همین منظور آن را به صورت های جداگانه خریداری خواهند کرد.

در جمعیت عمومی، قرار گرفتن در معرض کلرید جیوه می تواند از طریق پوست از طریق استفاده از صابون ها و کرم ها یا ضد عفونی کننده ها و ضدعفونی کننده های موضعی رخ دهد. منبع دیگر، کمتر مستند، قرار گرفتن در معرض نمک‌های جیوه معدنی در میان جمعیت عمومی، استفاده از آن‌ها در اعمال مذهبی، جادویی و آیینی قومی و در درمان‌های گیاهی است.

متیل جیوه و قیمت هر گرم جیوه قرمز
هنگامی که نمک های غیر آلی جیوه می توانند به ذرات معلق در هوا متصل شوند. باران و برف این ذرات را در خشکی رسوب می دهند. حتی پس از اینکه جیوه در خشکی رسوب کرد، اغلب به صورت گاز یا همراه با ذرات به اتمسفر باز می گردد و سپس در جای دیگری رسوب می کند.

عکس تلویزیون جیوه دار و جیوه با چرخش بین جو، زمین و آب، دستخوش یک سری دگرگونی های شیمیایی و فیزیکی پیچیده می شود که بسیاری از آنها به طور کامل شناخته نشده اند. موجودات میکروسکوپی می توانند جیوه را با کربن ترکیب کنند و در نتیجه آن را از شکل غیرآلی به آلی تبدیل کنند.

متیل جیوه رایج ترین ترکیب آلی جیوه است که در محیط یافت می شود و بسیار سمی است. در مورد نحوه مواجهه افراد با متیل جیوه و اثرات نامطلوب سلامتی که قرار گرفتن در معرض متیل جیوه می تواند ایجاد کند، بیاموزید.

سایت آراد برندینگ با کلید بر روی این سایت می توانید در زمینه تجارت شروع به فعالیت کنید.

 • منابع:
  1. Basic Information about Mercury
 • تبلیغات: 
  1. فروش عمده لوازم آشپزخانه پلاستیکی با کمترین قیمت

  2. بازرگانی خرید و فروش انواع سرامیک کف مغازه در کشور

  3. مرکز فروش سموم کشاورزی در تهران / نمایندگی های فروش آن در ایران

  4. کود آهن مایع برای درخت